O nas
Gabinet Psychologiczny Monika Rębacz specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym, psychoterapii indywidualnej (osób dorosłych, dzieci i młodzieży), psychoterapii małżeńskiej i par oraz psychoterapii rodzinnej.
Zdjęcie gabinetu Zdjęcie gabinetu z zewnątrz Zdjęcie gabinetu
Nasz zaspół
Monika Rębacz
Zdjęcie Moniki Rębacz

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, rekomendowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy w psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej (par) oraz rodzinnej zdobyte w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin w Lublinie.

Proponuję pomoc osobom, które znalazły się w kryzysie, doświadczają różnego rodzaju problemów emocjonalnych i zaburzeń psychicznych.

Jestem rekomendowanym realizatorem warsztatów dla rodziców i wychowawców , co umożliwia mi pracę profilaktyczną oraz ułatwia pracę psychologiczną z rodzicami oraz osobami zajmującymi się dziećmi ze specyficznymi trudnościami w funkcjonowaniu.

Pracuję psychoterapeutycznie z małżeństwami (parami) i rodzinami, a pracę terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą prowadzę w oparciu o system rodzinny, włączając w nią rodzinę.

Nieustannie podnoszę moje kompetencje poprzez udział w szkoleniach, kursach, warsztatach a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kontakt ze mną: 502 288 184
Magdalena Kołodziejczak
Zdjęcie Magdaleny Kołodziejczak Zdjęcie Magdaleny Kołodziejczak

Jestem pedagogiem - terapeutą pedagogicznym, i od wielu lat pracuje z dziećmi w poradni prowadząc zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej.

Wybór mojej drogi zawodowej jest próbą połączenia pracy z pasją, bycia z ludźmi i dla ludzi.

Ukończyłam Szkołę Trenerską i od wielu lat prowadzę cykl warsztatów Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

Staram się dobierać metody terapeutyczne odpowiednie do potrzeb dziecka, jego poziomu funkcjonowania i możliwości.

Kontakt ze mną: 693 080 281